18.01.2022 Nabídka letních táborů 2022

Aktuální nabídku pobytových i příměstských letních táborů naleznete v sekci "Tábory". Na vámi vybraný se můžete i ihned přihlásit.

07.06.2021 Nabídka kroužků pro školní rok 2021-2022

Nová nabídka kroužků pro školní rok 2021-2022 je již zveřejněna. Do vybraných kroužků se můžete hlásit on-line přes webové stránky nebo osobně v budově DDM Tábor a pobočkách ve Veselí n/L a Soběslavi.

13.02.2019 DESATERO

DESATERO Policie České republiky jak přežít na (jiho) českých silnicích, aneb s humorem a Rudou Pivrncem o vážných věcech. video na youtube a ke stažení zde

Stožec - LT na Šumavě

Stožec
pondělí 15. 8. – pátek 19. 8. 2022
Stožec je malebný kout Šumavské přírody. Zavítáme do částí národního parku, kde bydlí rys ostrovid, kvetou horská kvítka a rostou ztepilé smrky. Celá krajina je čistá, od člověka nezasažená. Čeká nás také jeden celodenní výlet. Pojďte s námi nahlédnout do tajemství přírody s profesionálními strážci parku, kteří nás budou celý týden provázet.
Místo: SEV NP Šumava Stožec
Věk a kapacita tábora: 8 – 15 let, 15 účastníků
Ubytování: 3 pokoje
Stravování: 4x denně, po celý den zajištěn pitný režim
Doprava: vlakem z Veselí nad Lužnicí
Cena tábora: 3 400,-Kč, pro členy ZÚ 3 100,-Kč
V ceně jsou zahrnuty náklady na stravu, jízdné, ubytování a program.

Informace: Pečenková Iveta, 725035683, keramika.veseli@ddmtabor.cz

Kód 213002
Název Stožec - LT na Šumavě
Termín konání 15.08.2022 00:00 - 19.08.2022 00:00