Novinky

01.09.2020 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

Zápis do kroužků je již spuštěn. Přihlášky přijímáme elektronicky z našich web.stránek, nebo se můžete zastavit přímo v našich budovách Tábor, Soběslav a Veselí nad Lužnicí.

13.02.2019 DESATERO

DESATERO Policie České republiky jak přežít na (jiho) českých silnicích, aneb s humorem a Rudou Pivrncem o vážných věcech. video na youtube a ke stažení zde

Praha patří dětem - Bitva na Bílé hoře

Na podzim se každý rok do matičky měst sjíždí desetičlenné týmy školáků z celé republiky poměřit své síly ve stopovací hře. Týmy doprovází pedagogové vysílajících domů dětí a mládeže či středisek volného času. Jihočeský kraj reprezentuje DDM Tábor.
Co děti během jednoho víkendu v Praze čeká?
Páteční večer patří velkému zahájení hry, která provází účastníky po celou sobotu. Letos bude hra věnovaná historické události na Bílé hoře, takže se děti potkají například se Slavatou z Chlumu nebo projdou rekonstrukcí bitvy. Záludné úkoly i milá překvapení čekají na účastníky po celém herním území. Neděle je věnována poznávání Prahy, případně programu ze široké nabídky Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže, které celou akci pořádá.

Kód 203101
Název Praha patří dětem - Bitva na Bílé hoře
Termín konání 18.09.2020 14:30 - 20.09.2020 18:00
Místo konání výletní místo
Hlavní vedoucí Stanislava Jírovcová
Věková skupina 8-15 let
Sraz účastníků nádraží Veselí n. L.
V ceně zahrnuto jízdné, strava, program
Jiná ujednání Cena pro děti zapsané do jakéhokoliv zájmového kroužku 250 Kč
Cena 500,- Kč

Naši partneři