Novinky

07.06.2021 Nabídka kroužků pro školní rok 2021-2022

Nová nabídka kroužků pro školní rok 2021-2022 je již zveřejněna. Do vybraných kroužků se můžete hlásit on-line přes webové stránky nebo osobně v budově DDM Tábor a pobočkách ve Veselí n/L a Soběslavi.

13.02.2019 DESATERO

DESATERO Policie České republiky jak přežít na (jiho) českých silnicích, aneb s humorem a Rudou Pivrncem o vážných věcech. video na youtube a ke stažení zde

Zápis do kroužků

09.09.2021 Měsíc září je časem, kdy probíhá ZÁPIS DO KROUŽKŮ. Kompletní nabídku kroužků naleznete v odkazu KROUŽKY. Před samotným výběrem kroužku doporučujeme využít filtry vpravo, a vybrat si odpovídající pobočku v místě vašeho bydliště. Dále pak můžete využít filtrů se zaměřením kroužku nebo dne konání.

Pokud vás kroužek zaujme, můžete se přihlásit on-line. Postup naleznete též na našich stránkách http://www.ddmtabor.cz/krouzky-jak-se-prihlasit.

V případě, že nechcete využít přihlašování on-line, můžete nás osobně navštívit v budovách DDM Tábor, pobočka Soběslav či Veselí nad Lužnicí, a přihlášení provést osobně formou papírové přihlášky, které pro vás máme připravené.

Kroužky v letošním školním roce budou zahájeny ve středu 29. září a ukončeny v úterý 31. května 2022.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - kontakty na jednotlivé pracovníky.

Naši partneři