Novinky

09.10.2020 Pozastavení činnosti DDM

Vážení rodiče, na základě usnesení vlády ČR z 8. 10. 2020 je činnost našeho domu dětí a mládeže v době od 12. 10. do 30. 10. 2020 přerušena, tedy činnost všech útvarů zájmového vzdělávání (kroužků) je pozastavena bez výjimek. Sledujte vývoj epidemické situace a naše www stránky www .ddmtabor.cz

01.09.2020 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

Zápis do kroužků je již spuštěn. Přihlášky přijímáme elektronicky z našich web.stránek, nebo se můžete zastavit přímo v našich budovách Tábor, Soběslav a Veselí nad Lužnicí.

13.02.2019 DESATERO

DESATERO Policie České republiky jak přežít na (jiho) českých silnicích, aneb s humorem a Rudou Pivrncem o vážných věcech. video na youtube a ke stažení zde

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA, PROVOZ A DODRŽOVÁNÍ ZVÝŠENÉ HYGIENY

14.09.2020

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA,

PROVOZ A DODRŽOVÁNÍ ZVÝŠENÉ HYGIENY V DDM:

  • Do budovy DDM mohou vstupovat pouze účastníci kroužků, nikoliv rodiče nebo jiný doprovod.
  • Ve společných prostorách (chodbách, šatnách) dodržujte patřičný odstup a maximální počet účastníků.
  • Svoje děti vyzvedávejte včas. Není možné se shromažďovat a čekat delší dobu v prostorách DDM.​
PROSÍME, RESPEKTUJTE TATO PRAVIDLA:
 
Rodiče, nevstupujte do budovy.
 
Dodržuje zásady osobní hygieny – v co nejkratším čase po příchodu do budovy proveďte dezinfekci rukou, popřípadě si důkladně 20 až 30 sekund umyjte ruce teplou vodou a mýdlem z dávkovače a použijte dezinfekci.
 
Dbejte i na další zásady osobní hygieny - je nutné kašlat a kýchat nejlépe do jednorázového kapesníku a ten neprodleně vyhodit do odpadkového koše a následně si umýt ruce.
 
Při vstupu do budovy si nasaďte  ochranu úst a nosu (roušky, respirátory), kterou můžete sejmou v učebně. Uložte ji ale do přineseného sáčku, aby se volně nepovalovala na stole či lavici.
 
 
MOC VÁM VŠEM DĚKUJEME. DODRŽOVÁNÍM PRAVIDEL CHRÁNÍTE SEBE, VAŠE DĚTI I NÁS.

Naši partneři