Novinky

23.10.2019 Poděkování

Dům dětí a mládeže Tábor, pobočka Veselí nad Lužnicí děkuje Jihočeskému kraji za přidělení dotace 25 000 Kč v dotačním programu na podporu práce s dětmi a mládeží. Finanční příspěvek pomohl k obnově vybavení vodáckého kroužku.

04.09.2019 Zápis do zájmových kroužků

je stále možný, kdy přihlášku do zájmového útvaru můžete vyplnit elektronicky v odkazu KROUŽKY, pokud provádíte registraci poprvé mohl by se vám hodit podrobný návod, jak přihlášení provést.

07.11.2018 Aktualizace ceníku

Ceník ubytování na letním táboře Palcát v Plané nad Lužnicí aktualizován s platností od 1.1.2019.

LT Palcát - Cesta kolem světa

01.09.2019 V době od 18. 8. do 28. 8. 2019 jsme se opět sešli na letní základně Palcát. Letošní rok jsme se vydali na dobrodružnou Cestu kolem světa. V průběhu tábora jsme chodili do lesa, hráli různé hry, soutěžili jsme a tvořili z různých materiálů. Jako každý rok za námi přijeli příslušníci Městské policie Tábor. Viděli jsme i ukázku výcviku služebních psů vězeňské služby. Při návštěvě pracovníků Okresního mysliveckého spolku Tábor jsme si prověřili své znalosti o přírodě při zábavných kvízech. V pondělí večer nás čekalo překvapení v podobě návštěvy fakíra. Mohli jsme si vyzkoušet jak se stojí na "koberečku" ze hřebíků a fakýr nám předvedl triky s ohněm. Po celou dobu tábora nám přálo i pěkné počasí. Tábor se všem líbil.
Fotografie z tábora najdete ve fotogalerii.

Naši partneři