Novinky

10.02.2020 Nabídka letních táborů 2020

Dnešním dnem byla zveřejněna kompletní nabídka letních táborů pro letošní rok 2020. V tuto chvíli je možné se na LT hlásit. A to elektronickou formou z našeho webu, nebo formou papírové přihlášky z brožury letních táborů 2020, kterou najdete v budovách DDM.

16.12.2019 Fotografická soutěž - Objev Tábor!

Dům dětí a mládeže vyhlašuje fotografickou soutěž u příležitosti výročí 600 let města Tábor. Bližší informace naleznete zde.

13.02.2019 DESATERO

DESATERO Policie České republiky jak přežít na (jiho) českých silnicích, aneb s humorem a Rudou Pivrncem o vážných věcech. video na youtube a ke stažení zde

Mikulášská nadílka pro zvířátka

08.12.2019 V sobotu 7. 12. 2019 jsme v Botanické zahradě Tábor připravili pro zvířátka Mikulášskou nadílku. Děti ze zájmového kroužku "Příroda pro každého" připravily krmítka, která jsme v botanické zahradě rozmístili na stromy a keře. Od ornitologů Ing. Jahelky a Ing. Vališe jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí ze života ptáčků. Viděli jsme i praktickou ukázku kroužkování odchycených ptáčků. V připraveném kvízu si mohli všichni účastníci ověřit své znalosti z přírodovědy. Na závěr jsme společně ozdobili vánoční stromek. Všem se akce moc líbila.
Akce byla připravena ve spolupráci s Botanickou zahradou při VOŠ a SZeŠ Tábor.
Fotografie z akce najdete v galerii. 

Naši partneři